Auto Zastępcze Białystok

Auto zastępcze Białystok z OC sprawcy wypadku

Szanowni Państwo! W momencie wypadku lub też kolizji drogowej nie z własnej winy mogą się Państwo ubiegać o auto zastępcze Białystok z OC sprawcy, które mogą Państwo używać do chwili naprawy własnego samochodu albo do czasu otrzymania odszkodowania. Auto zastępcze z polisy OC sprawcy jest dla Państwa bezpłatne, ponieważ ubezpieczyciel musi zrekompensować Państwu straty wynikające z unieruchomienia Waszego pojazdu i to właśnie ubezpieczyciel sprawcy jest zobowiązany do zapłaty za wynajem auta zastępczego.

Zgłoszenie szkody Białystok

Zwykle, gdy użytkownik zgłasza szkodę, nie otrzymuje informacji od towarzystwa ubezpieczeniowego, dotyczącej możliwości korzystania z auta zastępczego. Ewentualnie możliwy jest wariant, że ubezpieczyciel zaproponuje klientowi auto zastępcze, lecz od razu poinformuje o ograniczeniu czasowym i o odgórnie ustalonej maksymalnej stawce za dzień najmu auta. Sprowadza się to do tego, że pojazd zostanie wypożyczony klientowi na tzw. *technologiczny czas naprawy*, tzn. czas określony np. w programach kosztorysowych – przy założeniu, że warsztat dysponuje wszystkimi częściami do naprawy danego pojazdu. Nie są tu brane pod uwagę różnorakie opóźnienia związane np. z oględzinami samochodu , bądź to z oczekiwaniem na dostarczenie części zamiennych do warsztatu dokonującego naprawy lub z dostarczeniem dokumentacji.

Możecie też spotkać się z sytuacją, że właściciel uszkodzonego auta klasy premium, któremu samochód był niezbędny do codziennego rytmu życia, ubezpieczyciel proponuje wynajęcie auta z dużo niższej klasy. Tak być nie powinno - będąc poszkodowanym masz prawo do pełnego zaspokojenia swoich roszczeń, a nie do akceptowania ustępstw.

Natomiast my proponujemy auto zastępcze Białystok na innych warunkach

  • auto zastępcze Białystok z OC sprawcy w 100% za darmo dla Państwa – wynajem bezgotówkowy, my rozliczamy się z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy i gwaratujemy, że w przypadku gdy ubezpieczyciel nie rozliczy się z nami, to Państwo nie poniosą żadnych kosztów wynajmu,
  • samochód zastępczy otrzymujecie Państwo na cały czas trwania naprawy lub do momentu wypłaty odszkodowania za szkodę całkowitą (gdy nastepuje konieczność zakupu nowego pojazdu),
  • samochód zastępczy (Białystok) będzie tej samej klasy (lub zbliżonej), jaką reprezentuje Państwa pojazd,
  • gwarantujemy podstawienie i odebranie samochodu w dowolnym miejscu w kraju bez dodatkowych opłat,
  • podstawiamy auto zawsze z pełnym bakiem, czyste i umyte,
  • nie pobieramy kaucji, nie narzucamy limitu kilometrów,
  • dajemy wybór jednego z ponad 500 pojazdów na terenie Polski,
  • posiadamy auta we wszystkich segmentach, od kompaktów do aut ciężarowych,
  • obsługujemy szkody osób pokrzywdzonych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych,
  • zajmujemy się również obsługą szkód w zagranicznych zakładach ubezpieczeń i szkód, kwalifikujących się do wypłaty odszkodowania przez UFG (w przypadku braku ważnego OC u sprawcy wypadku).

Gwarantujemy rozliczenie bezgotówkowe.

Gwarantujemy również pełną odpowiedzialność za formalności i kwestie sporne.

Zapewniamy, że za wynajem nie poniesiecie Państwo żadnych kosztów. Wystawiamy przy tym certyfikat o bezpłatnym wynajmie auta zastępczego Białystok.

Dostarczamy samochód zastępczy na terenie kraju maksymalnie w ciągu 2 godzin, a auto zastępcze w Białymstoku nawet do 25 minut.

Jeśli masz dodatkowe pytania czy też wątpliwości, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

SZYBKI KONTAKT

Telefon: 513-809-506
Telefon: 792-009-080
Czynne 24h na dobę

Bezgotówkowe podstawienie i odbiór
auta na terenie całej Polski